محورهای همایش صفحه اصلی
 
راهنمای تهیه پوستر و سخنرانی
قابل توجه پژوهشگرانی که مقاله آنها توسط کمیته داوری همایش پذیرش نهایی شده است. جهت دریافت نمونه اسلاید تهیه پوستر و سخنرانی مقالات، به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
1395/05/14 ادامه مطلب


اطلاعیه: تمدید آخرین مهلت ثبت نام و دریافت مقالات
نظر به استقبال پژوهشگران گرامی و درخواست ایشان مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام و ارسال مقالات، بدینوسیله مهلت ثبت نام و همچنین ارسال اصل مقالات تمدید شد.
1395/03/28 ادامه مطلب


پروفسور Ion Stiharu به جمع کمیته علمی همایش پیوست
پروفسور Ion Stiharu استاد برجسته مکانیک دانشگاه Concordia کانادا به جمع کمیته علمی همایش پیوست
1395/02/14 ادامه مطلب


اعطای گواهینامه از سازمان ملی استاندارد ایران
به اطلاع می رساند، پیرو تفاهم صورت گرفته با سازمان ملی استاندارد، به تمامی شرکت کنندگان در همایش گواهینامه معتبر صادرشده از سازمان ملی استاندارد اعطا می شود.
1395/02/12 ادامه مطلب


پروفسور Georgios Vatistas به جمع شورای راهبردی همایش پیوست
پروفسور Georgios Vatistas از Department of Mechanical & Industrial Engineering دانشگاه Concordia به جمع شورای راهبردی همایش پیوست.
1395/02/06 ادامه مطلب


امکان شرکت درکنفرانس به دو صورت حضوری و غیر حضوری
به منظور بهره مندی و اطلاع رسانی آخرین دستاوردهای علمی اساتید و محققان کشور، دبیرخانه همایش از پژوهشگرانی که به هر دلیلی امکان مشارکت حضوری در همایش را ندارند به صورت غیر حضوری جهت شرکت در همایش ثبت نام می نماید. این دسته از شرکت کنندگان...
1395/02/03 ادامه مطلب


پروفسور Rama B. Bhat معاون دانشگاه Concordia کانادا به جمع اعضای کمیته علمی همایش پیوست
پروفسور Rama B. Bhat استاد برجسته رشته مکانیک و معاون دانشگاه Concordia کانادا به جمع اعضای کمیته علمی همایش پیوست. ایشان رئیس اسبق انجمن مهندسان مکانیک کشور کانادا موسوم به CSME و مولف چندین کتاب مطرح در رشته مکانیک می باشند.
1395/02/02 ادامه مطلب


پروفسور Van Suong Hoa استاد فرابرجسته و ممتاز کامپوزیت در جهان به جمع اعضای کمیته علمی همایش پیوست
به اطلاع می رساند پروفسور Van Suong Hoa استاد فرابرجسته و ممتاز کامپوزیت در جهان، رئیس کمیته کامپوزیت NSERC، عضو برجسته ASME، CSME و EIC، برنده 7 جایزه بین المللی و مولف چندین جلد کتاب مرجع در زمینه کامپوزیت طی نامه ای رسمی بعنوان اولین همکاری نزدیک و مشترک با پژوهشگران کشور جمهوری اسلامی ایران به جمع کمیته علمی همایش پیوست.
1395/02/02 ادامه مطلب


صدور و ارسال گواهی پذیرش مقاله قبل از برگزاری همایش
باتوجه به درخواست های مکرر پژوهشگران و دانشجویان محترم مبنی بر صدور و ارسال گواهی پذیرش مقالات پیش از زمان برگزاری همایش، به اطلاع می رساند براساس تصمیم جدید کمیته سیاست گذاری همایش، گواهی پذیرش مقالات حداکثر ظرف مدت 3 روز پس از اخذ پذیرش و پرداخت هزینه همایش به آدرس پست الکترونیک کاربر ارسال خواهد شد. ر
1395/02/01 ادامه مطلب


امکان ارسال مقاله به زبان فارسی و انگلیسی
به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند در این رویداد علمی امکان ارسال مقاله به زبان فارسی و انگلیسی فراهم شده است.
1395/02/01 ادامه مطلب


دعوت به همکاری
به اطلاع میرساند بر اساس تصمیم شورای اجرایی همایش نسبت به ایجاد دبیرخانه دائمی همایش و برگزاری این رویداد علمی در سالهای آینده، از کلیه اساتید، دانشجویان و پژوهشگرانی که تمایل به همکاری با دبیرخانه همایش دارند خواهشمندیم رزومه خود را به آدرس ایمیل info@aeromech.ir ارسال نمایند.
1395/01/30 ادامه مطلب


تاریخ های مهم
دبیرخانه کنفرانس